Çevre Sevgisini Fotoğraflarla Yaşatmak

Anasayfa:///Çevre Sevgisini Fotoğraflarla Yaşatmak

Çevre Sevgisini Fotoğraflarla Yaşatmak

ÇEKÜD olarak bir çok etkinlik yapıyoruz. Toplantılar, seminerler, ağaç dikim şenlikleri, yarışmalar. Doğa yürüyüşleri. Hepsinde temel hedef öncelikle tabiî ki Allah’ın rızasını kazanacak bir anlayış ve planlama ile sözkonusu çalışmaları gerçekleştirmek.

Bununla birlikte insanımıza, insanlığa çevre duyarlılığı, doğa sevgisi, şefkati ve rikkatini aşılamak.

Kutuplardaki yavru kutup ayısının annesi ile keyifle oynaşmasını ya da yavru serçenin yuvasında ebeveynlerinin kendilerini beslerken o masumane hareketliliğini doğa belgeselleri ve özel fotoğrafların karelerinde müşahede edebiliyoruz.

Ara Gürel ustanın deklanşöründen çıkan enstantane kareleri resim olarak kağıda yansıdığında daha başka bir anlamlandırma ile bakıyoruz o albümlere, görsellere.

ÇEKÜD olarak doğanın eşsiz güzelliğini evlerimize taşımanın asgari üç yolu var. Birincisi doğa sevgisi, ikincisi doğa belgeselleri, üçüncüsü ile tabiat fotoğrafları.

Estetik bir zevk olarak fotoğraf sanatına yönelmek, içinizdeki gezgin ruh ile bedii zevk anlayışının uyumunu fotoğraf makinesi ile, mekanik bir objeden estetik bir görsel zevke dönüştürmek sizin elinizde.

Çektiğiniz fotoğrafları ister sanal ortamda, ister bastırmak sureti ile özel günlerde dostlarınızla paylaşmanız bedii zevkin gelişimine katkıda bulunacaktır.

İşe güzel bir fotoğraf makinesi edinerek ve bu konuda biraz okumalar yaparak başlayabilirsiniz.

Yeni teknolojik gelişmeler ile fotoğraf sanatı daha kolay ve zahmetsiz, düşük maliyetli bir hobi ve uğraş.

Güzel kareleri paylaşmak dileği ile, ÇEKÜD’ün yeni web sayfası hepimize hayırlı olsun.

Vural İslam
ÇEKÜD

 

2014-02-01T13:47:46+00:00Şubat 1st, 2014|Yazar : Vural İslam|Hiç yorum yapılmamış

Yorumlar

avatar