Beykoz’un Topraklarına 2014 Hediyesi

Anasayfa:///Beykoz’un Topraklarına 2014 Hediyesi

Beykoz’un Topraklarına 2014 Hediyesi

Beykoz’da Yeşeren Tohumlar Toprakla Buluşuyor

Beykoz’da başlatılan “Minik Ellerden Büyük İşler: Tohumdan Fidana” Projesi kapsamında ilçe genelindeki 49 ilkokul ve ortaokulda dağıtılan tohumlar, öğrencilerin sevgi ve emeğiyle toprakla kucaklaşmaya hazır taze birer fidan oldu.

Yeşeren tohumlar, Beykoz’da bulunan 49 ilkokul ve ortaokul öğrencilerin katılımı ile 31 Aralık 2013 Salı günü Beykoz Göllü köyü orman alanında saat 13’te yapılacak dikim etkinliği ile toprakla buluşacak.

Büyük destek 

Proje kapsamında 16 Aralık 2013’te  Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi’nde düzenlenen ödül töreninde en iyi fidan yetiren, en iyi günlük tutan, en fazla fidan yetiştiren sınıfların öğrencilerine ödüller dağıtılmıştı. Ödül törenine, Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla, ÇEKÜD Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Yorulmaz, ÇEKÜD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Vural İslam, ÇEKÜD Denetim Kurulu Üyesi İbrahim Yavuz Zarifoğlu,  Beykoz Belediyesi Başkan yardımcıları, okul müdürleri, öğrenci, öğretmen ve veliler katılmıştı.

Yorumlar

avatar