‘YEŞİL BEYKOZ’ İçin Geri Sayım

Anasayfa:///‘YEŞİL BEYKOZ’ İçin Geri Sayım

‘YEŞİL BEYKOZ’ İçin Geri Sayım

Minik Ellerden Büyük İşler; Tohumdan Fidana kampanyasına ev sahipliği yapacak olan Beykoz’da geri sayım toplantısı…

Önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılacak olan ÇEKÜD, Beykoz Belediyesi ve Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle Mayıs ayında ilköğretim okullarında gerçekleştirecek Minik Ellerden Büyük İşler; Tohumdan Fidana projesinde geri sayım devam ediyor.

Projenin ilk ayağı olan öğretmenlere yönelik tanıtım toplantısı 26 Nisan Cuma günü gerçekleştirildi.

Beykoz Sadettin Gökçepınar İlkokulu konferans salonunda düzenlenen toplantıya Beykoz’daki ilk ve ortaokulların çevre kulüpleri danışman öğretmenleri katıldı.

ÇEKÜD Genel Sekreteri Cengiz Talha Kömürcü’nün sunumuyla başlayan toplantıda ÇEKÜD’ün kuruluşu, amaçları ve yaptığı etkinlikler anlattı. Kömürcü, iki yıl önce başlatılan Minik Ellerden Büyük İşler; Tohumdan Fidana projesinin Beykoz’da uygulanacak olmasından duyduğu memnuniyeti ifade ederek katılımcılara teşekkür etti.

ÇEKÜD’ün tohumdan fidana projesinden sorumlu Yön. Kur. Üyesi Ali KOCADAYI da konuşmasında şu mesajı verdi: ” çevre bilincinin mutlaka ilk ve ortaokul sıralarından başlaması gerekir. Bizler bu amaçla siz meslektaşlarımızdan aldığımız ilham ve cesaretle ilk orta ve liselerimize yönelik çevre bilincini merkeze alan projelerimizi uygulamaya çalışıyoruz. Bu projemize sağladığınız desteklerden dolayı yönetim kurulumuz adına şükranlarımı arz ediyorum. ”

Tanıtım toplantısı, projenin okullarda uygulanmasında aktif rol alacak olan çevre kulübü danışman öğretmenlerinin sorularının cevaplandırılması ve iyi niyet temennileriyle sona erdi.

2014-01-25T10:58:06+00:00Ocak 25th, 2014|Minik Ellerden Büyük İşler Projesi|Hiç yorum yapılmamış

Yorumlar

avatar