Tekirdağ’da “İnsaf et, Tasarruf et!” Projesi  Ödül Töreni

Anasayfa://Tekirdağ’da “İnsaf et, Tasarruf et!” Projesi  Ödül Töreni

Tekirdağ’da “İnsaf et, Tasarruf et!” Projesi  Ödül Töreni

ÇEKUD ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü işbirliği ile  ülke genelindeki bütün  KYK öğrenci yurtlarında uygulanan “İnsaf et, Tasarruf et!” projesi Tekirdağ’da da yoğun katılımlarla devam ediyor.

KYK’ya bağlı yurtlarda kalan öğrencilere yönelik enerji, gıda, su israfı ve temel çevre konularında eğitim, seminer, atölye çalışması, konferans ve benzeri faaliyetlerin yapılmasını içeren projenin ilk etabı Namık Kemal Üniversitesi konferans salonunda yapılan ödül töreni ile sonuçlandı. Proje ile ilgili anket yarışmasına katılan ve dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

Tekirdağ’daki seminerlerin ilk etabına 7 Mart tarihinde proje eğitmenleri  Fatih AŞIR  ve Namık Kemal  Üniversitesi  Yüksek Okul  Sekreteri  Kamil  ARSLAN sunumlarıyla  başlanmıştı.

Ödül törenine Namık Kemal  Üniversitesi  Rektörü  Osman Şimşek, KYK İl Müdürü Ülkü Uslu İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Yılmaz, İ.H.O. Müdürü Abdullah Şenol, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Yaşar Esen, Müsiad Tekirdağ Başkanı Muzaffer Aslan, KYK Yurt Müdürü Ufuk Nas, KYK Yurt Personeli Selçuk Baş, NKÜ Genel Sekreteri Abdullah Yınanç, NKÜ Personel Daire Başkanı Murat Tırpancı, Derin Deşarj Genel Müdürü Mehmet Ceylan, Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, İlçe Müftüsü  Ayhan Okur, İlçe Milli Eğitim Müdürü  Ünal Mamur, Yeşilay İl Başkanı Şener Çelikayar, İlimyayma İl başkanı Bayram Meral, Memursen İl Başkanı Ferruh Topuz, İmam Hatip Lisesi Müdürü  Mustafa Kırımlı, Fatih Anadolu Lisesi Müdürü  Ali Erkol, NKÜ Öğrenci Konseyi Başkanı İbrahim Altın,  Çorlu Sosyal Gelişim Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Mimar Mühendisler Birliği  Üyeleri, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve ödül töreni ana sponsoru Tekirdağ Müsiad Kurucu Başkanı  Oktay Dede ile ÇEKUD Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Proje kapsamında yapılan anket yarışmasına katılan ve dereceye girenlerden  üç kişiye cep telefonu, 10 kişiye tablet,16 kişiye çok amaçlı yazıcı, 35 kişiye 70 TL hediye çeki , 175 kişiye 3d VR gözlük hediye edildi. Ödül törenin de ayrıca 15 Temmuz’ u anlatan görsel ve bayraklı bir sunum yapıldı.

 

2017-05-29T14:12:38+00:00Mayıs 29th, 2017|ÇEKUD’den Haber Var|Hiç yorum yapılmamış

Yorumlar

avatar