Rektör Gönüllü’den Duyarlı Davranış

Anasayfa://Rektör Gönüllü’den Duyarlı Davranış

Rektör Gönüllü’den Duyarlı Davranış

Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğüne yeniden atanan Prof. Dr. Talha Gönüllü, tebrik çiçekleri yerine ağaç dikmek için bağış yapılmasını istedi.

Önceki gün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden atanan Prof. Dr. Talha Gönüllü, tebriklerini sunmak amacıyla çiçek gönderecek olan kişilerin, çiçek yerine Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği’nin (ÇEKUD) www.dikiliagacimvar.com sitesinden bağış yapmalarını istedi. Buraya yapılan bağışlar ile fidan ve ağaçlar dikiliyor.

Rektör Prof. Dr. Talha Gönüllü, yeniden seçilmesi nedeniyle öğretim üyelerine yönelik yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Adıyaman Üniversitesi Rektörü olarak yeniden atanmış bulunmaktayım. Sayın Cumhurbaşkanımıza göstermiş oldukları teveccüh ve güvenlerinden dolayı şükranlarımı arz ediyorum.
Dört yıldır Adıyaman’a ve Üniversitemize önemli hizmetlerde bulunmuş, bu hizmetleri siz değerli meslektaşlarımla birlikte icra etmiştik. Adıyaman Üniversitesi’ne ikinci defa Rektör olarak atanmış olmam, şahsım adına büyük bir sorumluğu da beraberinde getirmiştir. Önümüzdeki süreçte de ilk günkü aşk, şevk ve heyecanla çalışmaya devam edeceğim, edeceğiz. Bu süreçte sizlerle birlikte yine önemli çalışmalar yaparak, ‘bir dünya üniversitesi’ hâline getirdiğimiz Adıyaman Üniversitemizin çıtasını daha da yükseklere taşıyacağız.
Bu vesileyle, akademik ve idari personelimizin tümüne teşekkür eder, sevgi ve selamlarımı sunarım” dedi.

 

Kaynak: IHA

 

 

2015-05-18T12:57:21+00:00Mayıs 18th, 2015|Cevre Haberleri|1 Comment

1
Yorumlar

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Taner Recent comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Taner
Ziyaretçi

Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Talha Gönüllü, yeniden rektör seçilmesi nedeniyle;

tebriklerini iletecek olan kişilerin, çiçek yerine Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği’nin (ÇEKUD) http://www.dikiliagacimvar.com sitesinden bağış yapmalarını istemesi, çevreye olan hassasiyetinin göstergesi, çevreci bir davranış.

Bu davranışı dolayısı ile teşekkürler…