IWE Istanbul Water Expo – İstanbul Su ve Atıksu Arıtma Teknolojileri Fuarı ve Konferansı, 1-3 Eylül’de

Anasayfa://IWE Istanbul Water Expo – İstanbul Su ve Atıksu Arıtma Teknolojileri Fuarı ve Konferansı, 1-3 Eylül’de

IWE Istanbul Water Expo – İstanbul Su ve Atıksu Arıtma Teknolojileri Fuarı ve Konferansı, 1-3 Eylül’de

ÇEKUD’un  11. salon E1111 standında yer aldığı, İstanbul  Su ve Atık su Arıtma Teknolojileri Fuarı ve Konferansı, 1-3 Eylül’de düzenleniyor.

Türkiye’de su ve atıksu teknolojileri konusuna odaklanmış ilk ve tek sektörel fuar olan IWE Istanbul Water Expo – İstanbul Su ve Atıksu Arıtma Teknolojileri Fuarı ve Konferansı, tüm sektör profesyonellerinin bir araya geleceği, sektörün ihtiyaçları, sorunları ve çözüm önerilerinin tek bir çatı altında sunulacağı önemli bir buluşma platformu olacak.

AB raporlarına göre, Türkiye su ve atıksu çözümleri için dünyanın en büyük pazarlarından birisi konumunda. Yeni ve rehabilitasyon projeleri için 2023 yılına kadar 33.9 milyar Avro yatırım yapılmasının planlanıyor olması da fuarın kamu ve özel sektör profesyonelleri ve yatırımcılar için önemli bir cazibe merkezi olacağını şimdiden kanıtlıyor.

Bu yıl ikinci kez organize edilecek olan IWE Istanbul Water Expo, su kaynaklarının sürdürülebilir bir şekilde kullanılması, su yönetimi, su tasarrufunun sağlanması, su ve atıksuların arıtımı ve geri kazanımı ile ilgili çok kapsamlı bir alanda son teknolojileri ve gelişmeleri aynı platformda bir araya getirmektedir.

Doğadaki tüm kaynaklar gibi su da dünyadaki rezervlerinin hızlıca tükendiği yaşamsal bir kaynak. Sanayileşme, plansız şehirleşme, hızlı nüfus artışı, evsel ve endüstriyel su tüketiminin artması, sera gazlarındaki artış, küresel ısınma, iklim değişikliği ve çevre kirliliği gibi nedenlerle dünyadaki içilebilir su kaynakları giderek azalmaktadır. Yenilenebilir su kaynaklarının hızla azalması, evsel ve endüstriyel su tüketiminin çok daha etkin yapılmasını gerektirmektedir.

Su kaynaklarının sürdürebilir bir şekilde kullanılması için gerekli olan tüm altyapı ve teknolojiler IWE Istanbul Water Expo’da yerini alacak.

Online davetiyenizi almak için Tıklayınız.

 

IWE ISTANBUL WATER EXPO
2. İstanbul Su ve Atıksu Arıtma Teknolojileri Fuarı ve Konferansı
Fuar Tarihleri: 1 – 3 Eylül 2016
Kaçıncı Kez Gerçekleştiği:           2. kez
Fuar Alanı: İstanbul Fuar Merkezi (IFM), Yeşilköy – Hall 11
Şekli: İhtisas Fuarı
Ziyaret Saatleri : 10.00-19.00
Ziyaretçi Bedeli: Sadece profesyonel ziyaretçiler için online kayıt ve davetiye ile ücretsizdir.
IWE 2015 Katılımcı Sayısı: 95 firma 244 marka
IWE 2015 Ziyaretçi Sayısı 3.539 ziyaretçi
Ziyaret Eden Ülke Sayısı
59 ülke

 

2016-08-26T13:47:39+00:00Ağustos 23rd, 2016|ÇEKUD’den Haber Var|Hiç yorum yapılmamış

Yorumlar

avatar