Yaprak İstiyoruz Konulu Çevre Yarışmasında Ödül Alan Eserler

Yaprak İstiyoruz Konulu Çevre Yarışmasında Ödül Alan Eserler

İlköğretim 3., 4. ve 5. Sınıflardan Resim Dalında Dereceye Girenler:

003_Talha Taha İmanlı_Beylikdüzü_Özel Marmara Evleri İhlas İ_Ö_O_5C

Talha Taha İmanlı

Özel Marmara İlköğretim Okulu 5C Sınıfı

3.,4. ve 5. Sınıflar Birincisi

 

016_gülsüm Kılıç_Şişli_Resneli Niyazi Bey İ_Ö_O_5C

Gülsüm Kılıç

Resneli Bey İlköğretim Okulu 5C Sınıfı

3.,4. ve 5. Sınıflar İkincisi

 

014_Melike Tan_Maltepe_Özel Yaşar Cimilli İ_Ö_O_5C

Melike Tan

Özel Yaşar Cimilli Coşkun İlköğretim Okulu 5C Sınıfı

3.,4. ve 5. Sınıflar Üçüncüsü

 

İlköğretim 6., 7. ve 8. Sınıflardan Resim Dalında Dereceye Girenler:

006_Tuba Güney_Beylikdüzü_Marmara Evleri İhlas İ_Ö_O_6E(1)

Tuğba Güney

Özel Marmara Evleri İhlas İlköğretim Okulu 6E Sınıfı

6.,7. ve 8. Sınıflar Birincisi

 

016_Harun Ege Altın Işık_Beşiktaş_H_AliYücelİ_Ö_O_8B(1)

Harun Ege Altınışık

Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu 8B Sınıfı

6.,7. ve 8. Sınıflar İkincisi

 

011_Meryem Sena Burhan_Bahçelievler_Emirsultan İ_Ö_O_7B

Meryem Sena Burhan

Emir Sultan İlköğretim Okulu 7B Sınıfı

6.,7. ve 8. Sınıflar Üçüncüsü

 

Lise 9., 10., 11. ve 12. Sınıflardan Resim Dalında Dereceye Girenler:

020_büşra Öztekinci_Üsküdar_İMKB_KızMeslekLisesi_11M

Büşra Özekinci

İMKB Kız Meslek Lisesi 11M Sınıfı

9.,10. 11.ve 12. Sınıflar Biricisi

 

004_B_Gizem Uysal_Kartal_Yakacık Lisesi_12TMB

B. Gizem Uysal

Yakacık Lisesi 12 TM-B Sınıfı

9.,10. 11.ve 12. Sınıflar İkincisi

005_Şeyma Özcan_Zeytinburnu_Anadolu İ_H_L__10G

Şeyma Özcan

Zeytinburnu Anadolu İHL 10G Sınıfı

9.,10. 11.ve 12. Sınıflar Üçüncüsü

 

İlköğretim 6., 7. ve 8. Sınıflardan Fotoğraf Dalında Dereceye Girenler:

1_Eser_Hilal Şen-8-c

 

Hilal Şen

Özel Devran İlköğretim Okulu 8C Sınıfı Sınıfı

6.,7. ve 8. Sınıflar Birincisi

2_Eser_BarkınErdoğan_Kadıköy_FehmiEkşioğluİ_Ö_O_7b

Barkın Erdoğan

Fehmi Ekşioğlu İlköğretim Okulu 7B Sınıfı

6.,7. ve 8. Sınıflar İkincisi3_ Eser-AtakanArslan_ÖzelCentİ_Ö_O_7B

 Atakan Arslan

Özel Cent İlköğretim Okulu 7B Sınıfı

6.,7. ve 8. Sınıflar Üçüncüsü 

 

Lise 9., 10., 11. ve 12. Sınıflardan Fotoğraf Dalında Dereceye Girenler:

044_İremCulha_Kartal_İstekÖzelUluğbeyFenLisesi_10

İrem Çulha

İstek Ulubey Fen Lisesi 10. Sınıf

9., 10., 11. ve 12. Sınıflar Birincisi

056_SevnurKaçmaz_SelçukKızTeknikveMeslekLisesi_11E

Sevnur Kaçmaz

Selçuk KTML 11E Sınıfı

9., 10., 11. ve 12. Sınıflar İkincisi

 021_Aysun Akpunar_Avcılar_Şehit Şerife Bacı Lisesi_11FENA

Aysun Akpunar

Şehit Şerife Bacı Lisesi 11 Fen A Sınıfı

9., 10., 11. ve 12. Sınıflar Üçüncüsü

 

İlköğretim 6., 7. ve 8. Sınıflardan Hikaye Dalında Dereceye Girenler:

Elif Büşra Özali

6B Özel Asfa Halil Necati İÖO

 6.,7. ve 8. Sınıflar Birincisi

 

İrem Sena Elönü

7A Tantavi İÖO

6.,7. ve 8. Sınıflar İkincisi

 

Beyza Gülal

7A TDV Özel Şişli Terakki İ.Ö.O

6.,7. ve 8. Sınıflar Üçüncüsü

 

Lise 9., 10., 11. ve 12. Sınıflardan Hikaye Dalında Dereceye Girenler:

Ruken Acet

Mehmet Salih Bal Tic. Mes. Lisesi 11F Sınıfı

9., 10., 11. ve 12Sınıflar Birincisi

 

Ranuna İklime Gün

Kandilli Kız Anadolu Lisesi 11/Mat/A Sınıfı

 9., 10., 11. ve 12 Sınıflar İkincisi      

           

Suzan Özer

İstanbul Lisesi 10C Sınıfı

9., 10., 11. ve 12 Sınıflar Üçüncüsü

290 görüntülenme
Eklenme Tarihi:8 Şubat 2014

0 yorum

RoipRoip