Gezici Ev’de Eğitim Alanlar Yarışıyor

Anasayfa:///Gezici Ev’de Eğitim Alanlar Yarışıyor

Gezici Ev’de Eğitim Alanlar Yarışıyor

ÇEKUD (Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği) ve Çevre Vakfı, İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA)’nın “2014 yılı Verimli ve Temiz Enerji Destek Programı” kapsamında desteklenen proje UGETAM’ın iştirakiyle İstanbul’da eğitimlerine devam ediyor.

İstanbul genelinde 38 ilçede 70 okul ve 38 ilçe meydanında yapılacak eğitime katılan kişiler arasında iki kategoride yarışma düzenlenerek hediyeler verilecektir.

Eğitim alan kişilerin, 1 yıl boyunca veri girişleri ve tasarruf yüzdeleri dikkate alınarak yapılacak yarışma kategorileri ve hediyeleri ise şöyle;

1.    Kategori : En düzenli veri girenler;  Eğitime katılan kişiler www.cekud.org.tr web sitemizde yer alan veri giriş sistemine düzenli veri girişi yaparak, ödül kazanabilecekler.

2.    Kategori : En Çok Tasarruf Sağlayanlar;  Eğitime katılan kişiler www.cekud.org.tr web sitemizde yer alan veri giriş sisteminde veri girişi yapan ve eğitimden önceki verilere göre enerji tüketiminde maksimum fayda sağlayanlar da ödül kazanabilecekler.

Kategorilerin birincilerine Iphone Cep Telefonu, ikincilerine IPad tablet, üçüncülerine Bisiklet,ilk 10′ a girenlere çeşitli hediyeler verilecektir.

Çevre bilincinin geliştirmesi, gelecek nesillere tasarruf bilincinin yerleştirilmesi ve daha temiz bir çevrede yaşanabilmesi amacıyla başlatılan Enerji Verimli Gezici Ev Projesine katılanlar her türlü kazanıyor.

2015-01-13T09:31:51+00:00Ocak 12th, 2015|Enerji Verimli Gezici Ev Projesi|5 Yorum

5
Yorumlar

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
furkanOgrenciÖĞRENCİçeküdöğrenci Recent comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
öğrenci
Ziyaretçi

1 yıllık sürenin başlangıcı ne? bizim okula bugün geldiler.

ÖĞRENCİ
Ziyaretçi

ben tekirdağda oturuyorum fakat istanbulda okuyorum fatura bilgilerini girerken dağıtım şirketlerini nasıl seçeceğim cevap verirseniz sevinirim

Ogrenci
Ziyaretçi

Ben ailem var fakat ben onlarla yasamiyorum dedem ile başka evde kaliyorum. Dedemin faturalarini yazsam olurmu

furkan
Ziyaretçi

bizim okula 2014 aralik ayinda geldiler ben 2015 ten beri tum faturalari giriyorum ağustosta 8 ay olmuş oluyor ginede hediye alabiliyomuyum