EURASIA Atık Yönetim Sempozyumu

Anasayfa://EURASIA Atık Yönetim Sempozyumu

EURASIA Atık Yönetim Sempozyumu

Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü tarafından düzenlenen EURASIA Atık Yönetim Sempozyumu organizasyonunun üçüncüsü 2- 4 Mayıs 2016 tarihleri arasında Y.T.U 2010 Avrupa Kültür Başkenti Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

EURASIA Atık Yönetim Sempozyumu organizasyonu başta Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Orman ve Su İşleri Bakanlığı olmak üzere İstanbul Büyükşehir Belediyesi , İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), İSTAÇ A.Ş.  ve İnternational Waste Working Group (IWWG) gibi ulusal ve uluslararası kurum/kuruluş tarafından desteklenmektir.

Sempozyum süresince evsel, tehlikeli, tıbbı ve diğer atık türleri için yasak düzenlemeler, toplama, taşıma, arıtma, geri kazanma, tekrar kullanım gibi atık yönetiminin tüm alanlarını içeren konularda sözlü ve poster sunumlar gerçekleştirilecek, ayrıca konusunda davetli konuşmacıların sunumları yer alacaktır. Sempozyumda ayrıca İnternational Waste Working Group tarafından “Tehlikeli ve Özel Atıklar “ konulu bir çalıştay düzenlenecektir.

2015-05-29T19:02:18+00:00Mayıs 29th, 2015|Cevre Haberleri|Hiç yorum yapılmamış

Yorumlar

avatar