ÇEKUD MÜSİAD EXPO’ya Katıldı

Anasayfa://ÇEKUD MÜSİAD EXPO’ya Katıldı

ÇEKUD MÜSİAD EXPO’ya Katıldı

ÇEKUD ‘ün de 6. Hall  6E18 no.lu standında yer aldığı MÜSİAD EXPO, yurt içi ve yurt dışından binlerce iş adamı ve yatırımcıyı yeni iş birliği ve ortaklık fırsatlarıyla buluşturdu.

MÜSİAD’ın düzenlediği 16. MÜSİAD EXPO, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla, CNR EXPO’da yerli ve yabancı toplam 700 şirkete ev sahipliği yaptı.

MÜSİAD EXPO’da, çevre ve yapı malzemeleri, inşaat, tekstil, otomotiv, makine, mobilya, gıda, bilgi teknolojileri ve savunma sanayisi gibi birçok farklı sektörden firma, ürün ve hizmetleri sergilendi. 53 ülkeden satın alım heyetlerinin ikili iş görüşmeleri de gerçekleştirildiği fuarda, ticari iş birliği ve ortaklıklara dair mutabakat anlaşmaları da imzalandı.

Fuar kapsamında ayrıca, Kuzey Afrika-Türkiye İş Forumu, Rusya, Etiyopya ve Malezya ülke sunumları ile “Kamu Yatırımları”, “2016 Turizm Sektörü Değerlendirmesi ve 2017 Beklentileri”, “Şirket Batırma(ma)nın 5 Altın Kuralı”, “İşinizi Turkcell İle Nasıl Büyütürsünüz?” ve “Microsoft-Girişiminizi Nasıl Daha Güvenli ve Verimli Kılarsınız?” konulu paneller de gerçekleştirildi.

100’ü aşkın ülkeden yaklaşık 200 bin ziyaretçinin ağırlandığı fuar 12 Kasım’da sona erdi.

MÜSİAD EXPO ile eş zamanlı olarak yüksek teknoloji fuarı 3. High Tech Port ve 20. Uluslararası İş Forumu da  düzenlendi.

 

 

 

2016-11-14T15:52:54+00:00Kasım 14th, 2016|ÇEKUD’den Haber Var|Hiç yorum yapılmamış

Yorumlar

avatar