ÇEKUD Kayseri’de Etkinlikler Serisine Devam Etti

Anasayfa://ÇEKUD Kayseri’de Etkinlikler Serisine Devam Etti

ÇEKUD Kayseri’de Etkinlikler Serisine Devam Etti

ÇEKUD ve KAYSERİ CAKUD (Kayseri Eğitim Kültür Ahlak ve Çevre Derneği)  işbirliğiyledaha önce oluşturulan Mahmud Es’ad Coşan Hatıra Ormanında bakım çalışmaları yapılarak tamamlama dikimi kapsamında 100 karaçam fidanı dikildi.

İkinci etkinlik, Erciyes Üniversitesi Çevre Mühendislik Fakültesi Bölüm Başkanı Prof.Dr.Yalçın Şevki YILDIZ’ın sunumuyla  Kayseri Kadı Burhaneddin Sağlık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde “Yaşadığımız Çevre ve Atık Maddeler” konulu konferanstı. Konferans sonunda Prof.Dr.Yalçın Şevki YILDIZ’a katkılarından dolayı teşekkür edilerek kendisine sertifika takdim edildi.

Üçüncü etkinlik ise Kayseri Sema Yazar Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi. Okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrencilere ÇEKUD hakkında bilgiler verilerek projelerimiz anlatıldı. Önümüzdeki dönemde Kayseri Sema Yazar Anadolu Lisesi ile birlikte yapılacak projeler konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Son olarak da Kayseri Pozitif İzci Kulübü ile birlikte Hisarcık’ta doğa yürüyüşü yapıldı.

Bu çalışmalara destek veren Kayseri Eğitim Kültür Ahlak ve Çevre Derneği ve Kayseri Pozitif İzci Kulübü başkanları, üyeleri ve gönüllülerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

2016-04-27T08:55:10+00:00Nisan 27th, 2016|ÇEKUD’den Haber Var|Hiç yorum yapılmamış

Yorumlar

avatar