ÇEKUD İstanbul  İlçe Gönüllüleri  İstişare Toplantısı Yapıldı

Anasayfa://ÇEKUD İstanbul  İlçe Gönüllüleri  İstişare Toplantısı Yapıldı

ÇEKUD İstanbul  İlçe Gönüllüleri  İstişare Toplantısı Yapıldı

  ÇEKUD – Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği, 11 Ekim 2015 Pazar günü Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (ATİK-DER) ve  Çevre, Gençlik ve Spor Kulübü  Derneği (ÇEV-DER)’nin temsilcilerinin de katılımıyla İstanbul’un her ilçesinden gelen ÇEKUD ilçe gönüllüleri ile birlikte Tarih Kültür Çevre Derneği (TAÇEV) Toplantı Salonu’nda tanışma ve istişare toplantısı düzenledi.

ÇEKUD Yönetim Kurulu Başkanı Av. Muzaffer ÖZCAN tarafından yapılan açılış konuşmasının ardından,  Yönetim Kurulu Üyelerinden Prof.Dr. Eyüp DEBİK, Dr. Hüseyin BUDAK ve Mehmet DİKİCİ tarafından ÇEKUD Projelerinin tanıtımı yapıldı.

Daha sonra ÇEKUD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan BAŞARAN tarafından ÇEKUD’un yakın zamanda başlattığı ve Dünya’da ilk olan “dikiliagacimvar.com” Online Fidan Bağışı İnternet Sitesi’nin tanıtımı uygulamalı olarak gerçekleştirildi.

ATİK-DER ve ÇEVDER Yönetim Kurulu Başkanları’nın konuşmalarının ardından soru-cevap bölümüne geçildi. Sonrasında ÇEKUD Proje Tanıtım Setlerinin katılımcılara dağıtılmasını müteakip program sona erdi.

 

2015-10-13T13:16:34+00:00Ekim 13th, 2015|ÇEKUD’den Haber Var|Hiç yorum yapılmamış

Yorumlar

avatar