Ağaçlandırma Seferberliğinde 25 Mart’taki Durağımız Bahçeşehir Oldu

Anasayfa:///Ağaçlandırma Seferberliğinde 25 Mart’taki Durağımız Bahçeşehir Oldu

Ağaçlandırma Seferberliğinde 25 Mart’taki Durağımız Bahçeşehir Oldu

Orman Haftası kutlamaları çerçevesinde, Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği (ÇEKÜD), Başakşehir Belediyesi, Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile İnsan ve Çevre Derneği’nin (BİNDER) işbirliği ile 25 Mart Pazartesi günü, saat 09.30’da Bahçeşehir Muhsin Ertuğrul Tiyatrosu salonunda başlayan etkinlik Sazlıdere havzasındaki alanda HATIRA ORMANI ağaç dikimi ile son buldu.

Süleyman Demirel İlköğretim Okulu öğrencileri Orman Haftası ile ilgili sanatsal etkinliklerini başarıyla sergilediler. Sanatsal gösterilerin ardından Çamlar köyünde bulunan Başakşehir Belediyesine ait Sazlıdere alanında ağaçlandırma etkinliği yapıldı.

Ağaçlandırma etkinliğine, Başakşehir’de bulunan okulları temsilen öğretmen ve öğrenciler ile  Muş Milletvekili  Faruk IŞIK, Başakşehir Kaymakamı Cevdet CAN, Başakşehir İlçe Milli Eğitim Md. İsmail BALTACI, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt UYSAL, ÇEKÜD Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim ZARİFOĞLU ve Mehmet DİKİCİ, ÇEKÜD Genel Sekreteri Cengiz KÖMÜRCÜ, BİNDER Yönetim Kurulu üyesi Adem BARANLI da iştirak etti.

 

2014-01-31T15:29:55+00:00Ocak 31st, 2014|2012- 2013 Bir Fidan Borcun Var|Hiç yorum yapılmamış

Yorumlar

avatar