10. Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı, 6-9 Ekim’de Ankara’da

Anasayfa://10. Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı, 6-9 Ekim’de Ankara’da

10. Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı, 6-9 Ekim’de Ankara’da

ÇEKUD’un standında yer aldığı, 10. Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı, 6-9 Ekim’de Ankara’da düzenleniyor.

6 Ekim Perşembe günü saat 13.00’te görkemli bir törenle açılışının yapılacağı 10. Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı, başkanları Başkent’te buluşturuyor.

Uluslararası Fuar Tanıtım ve Organizasyon (INFO) tarafından 6-9 Ekim tarihleri arasında eş zamanlı olarak düzenlenecek 10. Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı, 10. Uluslararası Çevre ve Geri Dönüşüm Teknolojileri ve 10. Uluslararası Yerel Yönetimler Zirvesi, Altınpark Expo Center’da gerçekleştirilecek.

Uluslararası Yerel Yönetimler Zirvesi kapsamında “Daha iyi bir ülkede, daha iyi kentlerde yaşamak için” bu yıl 10.’sunu gerçekleşecek olan “CITYYECH 2016”da Avrupa Birliği sürecindeki ülkemizin yerel yönetimlerinin gereksinim duyduğu makine, teçhizat ve ekipmanlar tanıtılacak.

Bir kenti yaşanabilir kılmak için gereken teknolojinin alıcısıyla buluşmasını amaçlayan CITYTECH aynı zamanda idari ve mali sıkıntılar yaşamakta olan yerel yönetim yetkilileri ile sorunlara çözüm üretebilecek olan firmaların bir araya gelerek tartışma, çözüm üretme platformu olacak. Fuarda son teknoloji ve ekipmanların yanı sıra şehircilik üzerine yaklaşımlar, çözümler ve projeler de katılımcıların dikkatine sunulacak.

10. Uluslararası Çevre ve Geri Dönüşüm Teknolojileri Fuarı

Yerel Yönetim Zirvesi kapsamında gerçekleşecek RECYCLE’16 yeryüzünün devamlılığını sağlayabilmesi için ekolojik dengenin korunmasının gerekliliğinin bilinciyle yaşanabilir bir dünyanın ve kentlerin kapılarını aralıyor. RECYCLE 2016 çevre sağlığının korunması için geliştirilen birçok teknolojiye, araç, gereç ve ekipmanlara ev sahipliği yapacak.

10. Uluslararası Yerel Yönetimler Zirvesi

Yurtiçi ve yurtdışından birçok yerel yönetim biriminin katılacağı 10. Uluslararası Yerel Yönetimler Zirvesi kapsamında yerel yönetimler arasında ortak proje geliştirme, işbirliği, bilgi paylaşımı ve idari faaliyetlerin tanıtıldığı bir ortam oluşacak.

Online davetiyenizi almak için Tıklayınız.

2016-09-26T16:38:52+00:00Eylül 26th, 2016|ÇEKUD’den Haber Var|Hiç yorum yapılmamış

Yorumlar

avatar